Endüstri 4.0 ve Dijitalleşme Danışmanlığı

Firmanızda çalışanlar, firmanızın kurumsal hafızasına ne kadar hakim? Ya da firmanızın kurumsal hafızası bireylerin hafızası mıdır?

Bilgi paylaşımı ve iletişim bir telefon kadar hızlı mı, yoksa o telefon görüşmesine de gerek olmadan ilgili birimler bilgiye ulaşıyor mu?

Müşterileriniz rekabetin gereklilikleri ve bilgiye ulaşımın dün gerekmesi gibi gerçekler nedeniyle artık sizin ürün ve hizmetlerinize daha hızlı ve daha kaliteli ulaşmak, bunun için de daha az bir ücret ödemek istemektedirler. Sizler ve bizler de müşterilerimize bu şartlarda hizmet sunabilmek için temel maliyetleri, ki bu kalemlerin en önemlisi olan insan kaynakları maliyetini zaman kaybını yok ederek azaltmak, çalışanların hem birbiri ile iletişiminden, hem de müşteriye dönüşlerinden, kurumsal hafızaya, firma bilgi birikimine ve o ana kadar elde edilen öğrenme noktaları ile dokümantasyonun birlikteliğine, üretim verilerine anlık erişimden projelerin ilerleyiş takvimlerine kadar her iş etabında verimlilik yaratmak hedefinde olmaktayız.

Dijital Transformasyon bir çok firma için yıllardır süren alt yapılarını ve iş mantıklarını değiştirmek açısından sıkıntılı bir süreçtir. Bu kapsamda, MYDA olarak, uygun çözüm ortaklarımız ve birlikte doğru yapılanmayı sizlerle beraber ortaya koyarak, akabinde de 21. Yüzyılın sunduğu imkanlara ulaşmanızda yardımcı olmaktayız. Sizlerle beraber müşteri deneyimini geliştiriyor, otomasyon ve optimizasyon süreçlerini uygulamaya alıyor, iş modelinizi geliştiriyor veya güncelliyoruz. Birlikte müşteri merkezli, dijital bir strateji oluşturup, sizi gelecekteki farklı başarılara ulaştırmayı hedefliyoruz.

Herkesin elinde bulunan akıllı telefonlar ve sürekli internet bağlantısının yarattığı fırsatları doğru kullanmak, firmaların dijitalleşme değişimini gerçekleştirmesi sayesinde yarattığı değer üzerine bir çok çalışma yapılmıştır. ABD’deki MIT Üniversitesi’nde yapıldığı belirtilen bir çalışma bu süreci gerçekleştiren firmaların katma değer ve karlılık yaratmada ortalama %26 daha verimli ve başarılı olduklarını ortaya koymaktadır.